Menu
Aktualności
  • 2024.05.19, 21:08 23

Sørloth MVP meczu Villarrealu z Realem

Alexander Sørloth zaliczył świetne zawody przeciwko Realowi Madryt i został wybrany najlepszym graczem dzisiejszego spotkania.

• 2024.05.19, 21:06 12

37. kolejka: Barcelona wicemistrzem, Cádiz spada z ligi

37. kolejka Primera División przyniosła nam definitywne rozstrzygnięcia w sezonie 2023/24.

• 2024.05.19, 20:57 83

Oceń piłkarzy po meczu z Villarrealem

Zapraszamy do oceniania występu piłkarzy Królewskich. Sposób głosowania jest prosty – wystarczy poniżej wystawić noty, klikając w odpowiednią gwiazdkę. Skala od 1 do 6 (1 to najsłabiej, 6 – najlepiej).

• 2024.05.19, 19:52 672

Letni festyn

W meczu 37. kolejki La Ligi Real Madryt zremisował z Villarrealem 4:4. Gole dla Królewskich zdobyli Arda Güler (dwa), Joselu i Lucas Vázquez.

• 2024.05.19, 18:16 1

Rozgrzewka przed Villarrealem [VIDEO]

Królewscy wybiegli już na murawę i rozpoczęli rozgrzewkę na Estadio de la Cerámica, gdzie za kilkadziesiąt minut zaczną mecz z Villarrealem. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 19:00.

• 2024.05.19, 17:06 323

Villarreal – Real Madryt: Znamy składy!

Carlo Ancelotti odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu przeciwko Villarrealowi. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 na Estadio de la Cerámica.

• 2024.05.19, 16:12 4

Bohaterowie Pucharów Europy – La Primera

Przy okazji odliczania dni do wielkiego finału Ligi Mistrzów na Wembley będziemy przypominać o największych bohaterach każdego kolejnego Pucharu Europy w historii Realu Madryt. Ten pierwszy zdobyty 13 czerwca 1956 roku w Paryżu po finale ze Stade de Reims nosi znak Héctora Riala.

• 2024.05.19, 15:30 0